O mnie

Chemia jest moją pasją. Może stanie się także Twoją! Wiem jak zazwyczaj prowadzi się jej naukę w szkołach. Uczę efektywnie i nie mam tendencji moralizatorskich.

Mam 18 lat doświadczenia w nauczaniu chemii. Uczyłem ponad 700 uczniów, w zdecydowanej większości z dobrymi lub bardzo dobrymi efektami. Studiowałem chemię na Uniwersytecie Warszawskim.

Spośród uczniów stosujących się do moich zaleceń 96% dostało się na medycynę i inne wymarzone uczelnie. Czterech moich uczniów zostało laureatami, a kilku innych finalistami kuratoryjnego konkursu chemicznego. Prawie wszyscy, którzy zgłosili się do mnie z poprawką w sierpniu zdali egzamin i przeszli do następnej klasy. Wielu moich uczniów polubiło chemię i z uczniów jedynkowych stało się piątkowymi.

Jestem życzliwie nastawiony do uczniów i naprawdę lubię swoje zajęcie :)

Zadzwoń i porozmawiaj ze mną! Tel. 502 939 776

Michał Kulik width=
Michał Kulik

Opinie

anna ogorekanna ogorek
14:13 22 May 24
Pan Michał bardzo dobrze przygotował mnie do matury z chemii. Jest bardzo pozytywny i przyjaźnie nastawiony do ucznia. Praktycznie nigdy nie odwołał lekcji, co bardzo sobie cenię. Dzięki niemu chemia zmieniła się z przykrego obowiązku w przyjemność i teraz mogę rozwiązać wszystkie stojące przede mną zadania maturalne. Bardzo polecam go jako nauczyciela
Kasia OdziobaKasia Odzioba
13:25 27 Oct 22
Świetny nauczyciel i wspaniała osoba.
Maria KrzyżanowskaMaria Krzyżanowska
15:04 19 Apr 22
polecam córka nareszcie zaczęła rozumieć chemię.
Anna LiberaAnna Libera
16:43 18 Mar 20
Pan Michał to bardzo skuteczny i cierpliwy nauczyciel. Chętnie odpowiadał na wszystkie pytania, a wiedza była przekazywana w sposób usystematyzowany i jasny. Dzięki temu córka została laureatką konkursu kuratoryjnego z chemii z wynikiem 90%! Gorąco polecam.
Małgorzata ZakolskaMałgorzata Zakolska
11:07 24 Dec 19
js_loader
Call Now Button