Opinie

Mikołaj


Pan Michał Kulik to niezwykle kompetentny i cierpliwy korepetytor. Dzięki jego wsparciu i doskonałej umiejętności nauczania, moja córka znacząco poprawiło swoje wyniki w szkole i polubiła chemię. Serdecznie polecam korepetycje u Pana Michała każdemu, kto szuka dla swojego dziecka profesjonalnej pomocy w chemii!

Natalia


Dzięki pomocy Pana Michała (a także dzięki rozwiązywaniu wielu zadań między korepetycjami) dostałam z matury z chemii 91%. BARDZO POLECAM korepetycje z chemii u Pana Michała!!

Anna


Pan Michał pomógł mi w czasie tylko dwóch spotkań nauczyć się pisać równania reakcji, dysocjację i inne takie chemiczne sprawy :) Teraz mam świetne oceny i w ogóle nie boję sprawdzianów ani pytania. Bardzo polecam Pana Michała, szczególnie ze względu na przystępne i proste tłumaczenie chemii.

Daniel


Mój syn miał ogromne zaległości z chemii i podbramkową sytuację, groziła mu jedynka na koniec roku. W ciągu dwóch lekcji Pan Michał wyjaśnił Maćkowi najważniejsze kwestie, dzięki czemu zaliczył sprawdzian, kartkówkę i odpowiedź ustną. Obawialiśmy się poprawki w wakacje, a nawet niezdania do następnej klasy. Ja, małżonka i Maciej jesteśmy niezwykle zadowoleni i niezwykle wdzięczni za pomoc Panu Michałowi i oczywiście serdecznie tego Pana Polecamy!!

Piotr


Mogę z czystym sercem polecić Pana Michała. Wytłumaczył mi w bardzo przystępny sposób wiązania i hybrydyzację, której nikt oprócz mnie w klasie nie rozumie :) Bardzo przyjemny w kontakcie, bardzo kompetentny i przede wszystkim wyjątkowo skuteczny nauczyciel. Potrójne wow!

Krzysztof


Kartkówka i sprawdzian zaliczone po jednych korkach :)

Ewelina


Bardzo szybko i skutecznie wytłumaczył mi sole. Miła rozmowa żadnych problemów i wszystko zgodnie z umowią. Pokochałabym szkołe, gdyby wszyscy nauczyciele byli tacy jak pan Michał Kulik. Polecam w 100%!

Oliwia


Nie ma jeszcze wyników, ale z odpowiedzi do zadań dostępnych w internecie wynika, że z matury będzie około 90 procent. Polecam z całego serca!

Ola


Świetne korepetycje. Polecam.

Jakub


Zajęcia z chemii u Pana Michała okazały się świetnym wyborem! Córka polubiła i zrozumiała chemię, dzięki czemu napisała maturę na 91 procent! To mówi samo za siebie. Oczywiście gorąco polecam Pana Michała.

Szymon


Miałem poważne kłopoty z chemią. Po kilku lekcjach z Panem Michałem wyszedłem na prostą i zacząłem radzić sobie w szkole. Dobrze tłumaczy, jest cierpliwy, świetnie przygowany i podchodzi do ucznia w życzliwy, sympatyczny sposób. Dodatkowym atutem jest to, że przygotował i pokazał mi kilka ciekawych doświadczeń chemicznych. To więcej eksperymentów niż zobaczyłem na lekcjach w liceum przez ostatnie dwa lata nauki... Serdecznie polecam zajęcia z Panem Michałem!

Robert


Doskonale przygotowany nauczyciel ze świetnym podejściem. Widać, że to jego powołanie, a nie tylko sposób zarabiania pieniędzy. Lekcje prowadzone z zaangażowaniem i pasją, bardzo życzliwe podejście do ucznia i duże umiejętności przekazywania wiedzy. Tłumaczy faktycznie do skutku :) na kilka różnych sposobów i kończy dopiero, gdy uczeń wszystko zrozumie. Polecam gorąco!!

Zofia


Michał tłumaczy bardzo przystępnie, z cierpliwością i tak długo, aż uczeń zrozumie dane zagadnienie. Na zajęciach panuje dobra atmosfera. Bardzo polecam korepetycje z chemii u Michała.

Małgorzata


Córka dostała się na medycynę w Warszawie. W dużej mierze jest to zasługą Pana Michała, ponieważ uzyskała wynik 90% na maturze z chemii. Polecam ja i poleca moja uszczęśliwiona córka Kasia!

Ewa


Dobrze tłumaczy, fajna atmosfera, wszystko na pięć gwiazdek!

Krzysztof


Syn bardzo zadowolony z korepetycji z Panem Michałem. Oceny poprawione, więc ja również polecam.

Łukasz


Michał jest świetnym nauczycielem. Lekcje są w przyjemnej atmosferze, a przede wszystkim skuteczne. Poprawka zdana bezproblemowo :-D chociaż trochę stresu było po drodze :-D Polecam

Arkadiusz


Dzięki niemu zdałem komisa z chemii świetny nauczyciel. Zdecydowanie polecam!!

Zofia


Zdałam poprawkę!!! :D Z Panem Michałem okazało się to całkiem proste! Polecam każdemu, kto nie lubi i nie rozumie chemii. Pan Michał nie stwarza sztucznych problemów, lubi uczniów, lubi swoją pracę i świetnie potrafi tłumaczyć.

Maciek


SUPER KORKI!!! POLECAM!!!

Patrycja


Korepetycje z chemii u pana Michała Kulika bardzo mi pomogły! mam teraz dużo lepsze oceny niż wcześniej rozumiem chemie i ją lubię. Polecam wszystkim którzy chcą zrozumieć chemię :-)

Kasia


Świetny nauczyciel i niesamowita osoba.

Michał


Pan Michał przygotował moją córkę do matury z chemii. Ola uzyskała wynik z matury 88 procent. Jesteśmy bardzo wdzięczni Panu Michałowi za profesjonalne, skuteczne i kompleksowe nauczanie, które niewątpliwie zaważy pozytywnie na przyszłości córki. Polecam gorąco razem z córką i małżonką.

Piotr


Najlepszy korepetytor z jakim miałem w życiu do czynienia. Prowadzi bardzo intensywne zajęcia w świetnej atmosferze. Czasem opowiada bardzo ciekawe rzeczy, ale to nie takie istotne, najważniejsze jest to, że korepetycje rzeczywiście są skuteczne. Stałem się jednym z najlepszych uczniów w klasie, z chemii ma się rozumieć. Polecam każdemu :)

Marta


Pan Michał jest bardzo skutecznym nauczycielem. Z jego pomocą wyciągnęłam się z jedynek na czwórkę na koniec. Polecam!!

anna ogorekanna ogorek
14:13 22 May 24
Pan Michał bardzo dobrze przygotował mnie do matury z chemii. Jest bardzo pozytywny i przyjaźnie nastawiony do ucznia. Praktycznie nigdy nie odwołał lekcji, co bardzo sobie cenię. Dzięki niemu chemia zmieniła się z przykrego obowiązku w przyjemność i teraz mogę rozwiązać wszystkie stojące przede mną zadania maturalne. Bardzo polecam go jako nauczyciela
Kasia OdziobaKasia Odzioba
13:25 27 Oct 22
Świetny nauczyciel i wspaniała osoba.
Maria KrzyżanowskaMaria Krzyżanowska
15:04 19 Apr 22
polecam córka nareszcie zaczęła rozumieć chemię.
Anna LiberaAnna Libera
16:43 18 Mar 20
Pan Michał to bardzo skuteczny i cierpliwy nauczyciel. Chętnie odpowiadał na wszystkie pytania, a wiedza była przekazywana w sposób usystematyzowany i jasny. Dzięki temu córka została laureatką konkursu kuratoryjnego z chemii z wynikiem 90%! Gorąco polecam.
Małgorzata ZakolskaMałgorzata Zakolska
11:07 24 Dec 19
js_loader
Call Now Button